Müzikonair Ebru Yaşar ile İbrahim Tatlıses 15 Yıl Sonra Barıştı | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Ebru Yaşar ile İbrahim Tatlıses 15 Yıl Sonra Barıştı

Ünlü şarkıcı Ebru Yaşar, İbrahim Tatlıses ile 15 yıl süren küslüğünü sonlandırdı.

Ebru Yaşar, 15 yıldır küs olduğu İbrahim Tatlıses ile buzları eritti. Yılbaşı için hazırladığı programda basın mensuplarıyla konuşan Yaşar, şunları söyledi:

“Yıllar sonra küslüğümüze son verdik. Çok duygusal bir program oldu. Herkesin orada bir anısı var. Biz 5 sene çalışıp 15 sene küs kalan bir patron-sanatçı ilişkisi yaşadık. Ama yıllar sonra o küskünlüğe son verdik. Sevgili Polat Yağcı ve İbrahim Bey programa davet ettiler. Tabii ki seve seve katıldım. Anılara döndüm. Eski albüme döndük. Biz zaten birbirimizi görünce ağladık. Çok seviyorum kendisini, iyi ki barıştım. 2021’de küskünlükler bitsin”

Ayrıca Yaşar, pandemi sürecini stüdyoda geçirdiğini belirterek 2021’de 6-7 şarkıdan oluşan mini bir albüm çıkaracağını da duyurdu. Öte yandan ünlü şarkıcı, yılbaşı için “Ebru Yaşar’la Yılbaşı Özel” adlı bir program ile sevenleriyle buluşacak.

author avatar
haberalani
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)