Müzikonair Ebru Polat’a Gelen İtiraf Şoke Etti: AVM’deki Emzirme Odasında… | Müzikonair
GündemSosyalVitrin

Ebru Polat’a Gelen İtiraf Şoke Etti: AVM’deki Emzirme Odasında…

Ebru Polat, Instagram hesabından 'Bana en özel sırlarınızı itiraf edin' şeklinde bir paylaşımda bulundu. Takipçilerinden gelen itiraflar ise Ebru Polat'ı şaşkına çevirdi.

Ebru Polat, Instagram hesabından ‘Bana en özel sırlarınızı itiraf edin’ şeklinde bir paylaşımda bulundu. Takipçilerinden gelen itiraflar ise Ebru Polat’ı şaşkına çevirdi.

Instagram hesabının hikaye kısmından gizli itiraf isteyen Polat, takipçilerinin birbirinden ilginç itiraflarını paylaştı.
Ebru Polat bir takipçisinden gelen, “Sevgilimi 9 senelik kankasıyla aldattım” itirafını sosyal medya hesabından paylaşıp, “Kimseye güven yok görün” dedi.

Polat’a gelen bir diğer itiraf ise duyanları şaşkına çevirdi. Bir kullanıcı, “Eski sevgilimle AVM’deki emzirme odasında seviştim, odadan çıktım kocası geldi” diye yazdı. Ünlü şarkıcı “Kadında hiç mi korku yok. Neler neler var mesajlarda şok olursunuz. Ben ne kadar masumum yahu.” dedi.

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)