Müzikonair Dünyaca Ünlü Amerikalı Youtuber’a Ferdi Tayfur Şoku! | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Dünyaca Ünlü Amerikalı Youtuber’a Ferdi Tayfur Şoku!

Ünlü arabesk sanatçısı Ferdi Tayfur’un bir hayranı, dünyaca ünlü YouTuber Casey Neistat’ın hesabını hackleyip Spotify listesini Ferdi Tayfur şarkılarıyla doldurdu.

Türk arabesk müziğinde önemli bir yeri olan sanatçı Ferdi Tayfur’un bir hayranı, YouTube’dan yayınladığı eğlence videolarıyla bilinen dünyaca ünlü Casey Neistat’ın Spotify hesabını hackleyip listesini Ferdi Tayfur, Nadide Sultan, Sezen Aksu, Müslüm Gürses gibi Türk sanatçıların müzikleriyle doldurdu.

YouTube’da 11 milyonu aşkın sayıda abonesi olan Neistat ise, durumu Twitter hesabından paylaştı. Neistat, paylaşımında “Hey Spotify yardım et! Eminim ki birisi hesabımı çaldı. Bütün şarkı listelerim ve her şeyim gitti. Aynı zamanda (hesabımı ele geçiren kişinin müzik zevkine laf etmek istemiyorum) bu benim normalde dinlediğim bir müzik türü değil” notunu düştü.

Amerikalı YouTuber’ın hesabını çalan kişinin kim olduğu ise henüz bilinmiyor.

İşte O Paylaşım:

author avatar
haberalani
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)