Müzikonair Demet Akalın’dan Aleyna Tilki’ye: Dünyayı Sallayan Bir Şarkı Yapsın, Bir Hafta Boyunca Paylaşırım | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Demet Akalın’dan Aleyna Tilki’ye: Dünyayı Sallayan Bir Şarkı Yapsın, Bir Hafta Boyunca Paylaşırım

Demet Akalın, telefonla katıldığı "Beyaz Magazin" isimli programda Aleyna Tilki hakkında yeni açıklamalarda bulundu.

Demet Akalın, telefonla katıldığı “Beyaz Magazin” isimli programda Aleyna Tilki hakkında yeni açıklamalarda bulundu. Akalın, ”Dünya starı olacak da önünü ben kesiyormuşum gibi konuşuyorlar. İlk destek verenlerden biri benim. Keşke olsa…” diye konuştu. Ünlü şarkıcı aynı zamanda dünya starı olma yolunda ilerleyen Edis’i takdir ettiğini ancak Aleyna Tilki’nin alçakgönüllü olması gerektiğini söyledi.

İşte Demet Akalın’ın açıklamaları;

“Dünya starı olacak da önünü ben kesiyormuşum gibi konuşuyorlar. İlk destek verenlerden biri benim. Keşke olsa… Ben ona baştan beri çok destek oluyorum. Gitse Los Angeles’ta konser verse gidip en önden izlerim. Mis gibi paranızı buradan kazanıyorsunuz arkadaşım. Bütün konserleriniz hep Türkiye’de…

Aleyna benim kızımın eskiden rol modeliydi. Bana neden donla sahne çıktığını soruyor. Biz de bikiniyle çıktık. Tabi çıkacaklar… Önemli olan şarkıdır… Ben neden onun kötü olmasını isteyeyim? Benim ne Aleyna ile ne de başkasıyla derdim olamaz.

Mankenlikten gelen bir şarkıcıyım. Ben bunu yıkmak için çok uğraştım. Tırnaklarımla kazıya kazıya geldim. Rockçu bir kız vardı. Neler yaptı… Radyocu arkadaşlara ‘Bu şarkıcı mı neden çalıyorsunuz şarkılarını?’ dedi. Bu kadar ayağı kaldırılmaya çalışan biri olarak ben destek vermeyeceğim de kim destek verecek?

Edis’i mesela takdir ediyorum ‘Bir şeyler yapmaya çalışıyoruz’ diyor. Aleyna’nın yaşı çok genç, alçak gönüllü olmayı bir kenara bırakmamalı. Aleyna sarı şekerimizdir. Vallahi dünyayı sallayan bir şarkı yapsın, bir hafta boyunca paylaşırım.”

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)