Müzikonair CZN Burak Aylık Gelirini Açıkladı: Olay Oldu | Müzikonair
GündemSosyal

CZN Burak Aylık Gelirini Açıkladı: Olay Oldu

CZN Burak ve babası İsmail Özdemir'e, bir restoranın bahçesinde yaptıkları düzenleme gerekçe gösterilerek 'imar kirliliği' suçundan dava açıldı. CZN Burak, dava sırasında aylık gelirinin 30 bin lira olduğunu söyledi.

CZN Burak olarak tanınan Muhammed Burak Özdemir ve babası İsmail Özdemir’e, bir restoranın bahçesinde yaptıkları düzenleme gerekçe gösterilerek ‘imar kirliliği’ suçundan dava açıldı.

Dava, avukatın “Söz konusu yer eski haline getirilmiştir. Bu yapı tatil tutanağıyla da belgelenmiştir. Ayrıca Boğaziçi alanında bir yer değildir. Öncelikle beraatine karar verilmesini, aksi halde aykırılık giderildiğinden düşme kararı verilsin” şeklindeki savunmasına uygun olarak düştü.

CZN Burak, dava sırasında aylık gelirinin 30 bin lira olduğunu söyledi. Fenomen ismin aylık geliri sosyal medyada tartışma konusu yarattı. Bunun üzerine CZN Burak, sosyal medya hesabında bir açıklama yayınladı: “Herkesin kazancı kendini ilgilendirir.Beni yakınen tanıyan herkes babam ile çalıştığımı bilir.Birinin hakkını yiyecek en son kişiyim , beni kimse kendisi ile karıştırmasın”

 

author avatar
Yasemin Altun
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)