Müzikonair Cenk Eren’den Samimi Sözler: “Selda Bağcan’la Atışıyoruz” | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Cenk Eren’den Samimi Sözler: “Selda Bağcan’la Atışıyoruz”

Geçtiğimiz yılın sonunda “Repertuvar Selda Bağcan Şarkıları” albümünü müzikseverlerin beğenisine sunan ünlü sanatçı Cenk Eren, albümle ilgili Michael Kuyucu’ya özel açıklamalarda bulundu.

Ferdi Özbeğen, Tanju Okan gibi sanatçıların şarkılarını yorumlayan Cenk Eren, en son Selda Bağcan’ın şarkılarına yeniden hayat vermiş ve “Repertuvar Selda Bağcan Şarkıları” albümünü çıkarmıştı. Eren, Michael Kuyucu’ya verdiği röportajda Selda Bağcan ile ilgili samimi sözler söyledi:

“Selda Bağcan albümü benim için çok kıymetli oldu. Selda’nın prodüktörlüğünü ve yapımcılığını yapması benim için çok özeldi. Selda ile de küçük bir atışma yapıyoruz. Selda’nın albümü çıktı, ‘Hırslandırdın beni şimdi daha saldıracağım o albüme’ falan diyorum, gülüyor. Çünkü sonuçta benim plağımın prodüktörü de o aynı zamanda onun kendi albümü de çıktı, plağı da çıktı. ‘Hadi bakalım’ diyor. Çok tatlı bir rekabet bile oluşturduk aramızda.”

author avatar
haberalani
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)