Müzikonair Çakal’dan Eleştirilere Cevap: Size Evde Oturup Ağlamak Düşer | Müzikonair
MüzikMüzik HaberMüzikonair Ödülleri

Çakal’dan Eleştirilere Cevap: Size Evde Oturup Ağlamak Düşer

Çakal, geçtiğimiz akşam düzenlenen BAU Radyo MüzikOnair Ödül Töreninde 'Yılın En İyi Rap Sanatçısı' ödülünü aldı. Şarkıcı, sosyal medya yapılan bazı eleştiriler üzerine cevap verdi. 

Çakal, geçtiğimiz akşam düzenlenen BAU Radyo MüzikOnair Ödül Töreninde ‘Yılın En İyi Rap Sanatçısı’ ödülünü aldı. Şarkıcı, sosyal medya yapılan bazı eleştiriler üzerine cevap verdi.

Çakal, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şu sözlere yer verdi: “Ben sadece televizyondan izleyebileceğiniz insanlar tarafından ödül alırken size de sadece evde oturup ağlamak düşer vesselam destekleyen herkese sonsuz teşekkür.”

“Tek Hedefim Global İşlerde Türk İmzası Bırakmak…”

Çakal paylaşımda kendisine saygı duyulmasının önemine dikkat çekerek, “Bu ülkenin vatandaşı olmaktan gurur duyuyorum ve tek hedefim global işlerde bir türk imzası bırakıp yoluma yoldaş olanların gururunu okşatmak. Ülkeyi temsil edeceğim günleri görmek dileğiyle. Aynı köstekliği desteğinizden daha fazla önemsiyor, devamını her zaman bekliyorum.. Çünkü sizler başarıyı kabullenemeyen, belirli kalıplara sokulmuş ve yeniliğe kapalı insanlarsınız.. Sözüm meclisten dışarı istemeseniz de, hitap etmese de, önyargılı da yaklaşsanız saygı duyacaksınız. Sizi buna zorunda bırakacağıma kendim için söz veriyorum” dedi.

author avatar
Müzikonair Ödülleri
Müzik sektörünün en iyilerini belirlediğimiz ödül törenimiz iki senedir, Bahçeşehir Üniversitesi radyosu olan BAU Radyo sponsorluğunda yapılmaktadır. Çeşitli müzik kanalları tarafından da canlı yayınlanan törene çok sayıda ünlü isimler katılmaktadır. Ödülümüz Türkiye müzik sektöründe dağıtılan en prestijli ödüller arasında yer almaktadır.
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)