Müzikonair Cakal Konseri Sırasında Bıçaklı Kavga! 1 Kişi Hayatını Kaybetti | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Cakal Konseri Sırasında Bıçaklı Kavga! 1 Kişi Hayatını Kaybetti

İzmir'in Karşıyaka ilçesi Mavişehir Mahallesi'nde bulunan Mavibahçe AVM’nin 3’üncü katındaki iş yerinde Emirhan Çakal’ın rap konseri için kapı önünde oluşan sıra kuyruğunda iki grup arasında tartışma çıktı. Bıçaklı kavgaya dönen tartışmada bir kişi hayatını kaybetti.

İzmir’in Karşıyaka ilçesi Mavişehir Mahallesi’nde bulunan Mavibahçe AVM’nin 3’üncü katındaki iş yerinde Emirhan Çakal’ın rap konseri için kapı önünde oluşan sıra kuyruğunda iki grup arasında tartışma çıktı. Bıçaklı kavgaya dönen tartışmada bir kişi hayatını kaybetti.

Olayın büyümesi üzerine 17 yaşındaki Doğan Çatal, 17 yaşındaki B.B. ve 20 yaşındaki Y.K. bıçaklanarak kanlar içerisinde kaldı. Bir kişinin hayatını kaybettiği olay sonrası Çakal konseri iptal oldu.

Durumu ağır olan 17 yaşındaki Doğan Çatal’a olay yerinde kalp masajı yapan sağlık ekipleri, ardından 3 yaralıyı da ambulanslara alarak Bakırçay Üniversitesi Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırdı.

Ameliyata alınan Çatal yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Konser İptal Oldu

Yaşanan olayların ardından konserin iptal olduğunu sosyal medya hesabından duyuran Emirhan Çakal, “İzmir Mavibahçe AVM içinde yaşanan olaydan dolayı konserimiz iptal olmuştur. Olayın bizim etkinliğimiz ile bir alakası yoktur. Biletlerinizi aldığınız kaynaktan iade edebilirsiniz.” ifadelerini kullandı.

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)