Müzikonair Cakal – Cuma Video Klibi Yayında | Müzikonair
Albüm & SingleMüzikRapVideo

Cakal – Cuma Video Klibi Yayında

Çakal'ın Perros Blancos etiketi taşıyan Haftasonu isimli 3 şarkılık single çalışmasında yer alan Cuma isimli şarkısı tüm dijital platformlarda yayında.

Çakal’ın Perros Blancos etiketi taşıyan Haftasonu isimli 3 şarkılık single çalışmasında yer alan Cuma isimli şarkısı tüm dijital platformlarda yayında.

Azak & Emerson & Kabeh ortak prodüktörlüğündeki şarkının mix çalışması Azak ve Onur Atlı, mastering çalışması ise Onur Atlı tarafından yapıldı. Video klibin yönetmen koltuğuna Kadir.fws oturdu.

video klibi izlemek için tıklayabilirsiniz

author avatar
Müzikonair TV
Müzik Onair bünyesinde faaliyet gösteren video klip izleme sitesidir. Bu siteye ait tüm içerikler Youtube gibi sosyal medya paylaşım adreslerinden alınmaktadır. Yakında da TV olarak yayında olacak Müzik Onair TV'ye her yerde takip edebilirsiniz.
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)