Müzikonair Bülent Ersoy’un Eski Eşi Popstar Armağan’ın Yaptığı Meslek Herkesi Şaşırttı | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Bülent Ersoy’un Eski Eşi Popstar Armağan’ın Yaptığı Meslek Herkesi Şaşırttı

2007 yılında Bülent Ersoy ile evlenen eski Popstar yarışmacısı Armağan Uzun'un şimdilerde yaptığı meslek görenleri şaşırtıyor.

2007 yılında Bülent Ersoy ile evlenen eski Popstar yarışmacısı Armağan Uzun’un şimdilerde yaptığı meslek görenleri şaşırtıyor.

Popstar yarışmasıyla adını duyuran Armağan Uzun, 2007 yılında yarışmanın jüri üyelerinden Bülent Ersoy ile evlenmişti. Ardından çift bir yıl süren evliliklerini 2008 yılında bitirmişti.Boşanmanın ardından Armağan Uzun, magazin gündeminde ses getiren bazı iddialar ortaya atmıştı.

Birinin kendisini arayıp Bülent Ersoy’un kendisiyle birlikte olmak istediğini, eğer kabul etmezse hem yarışmadan diskalifiye edilip hem de piyasadan silineceğini söylediğini dile getirmişti. Armağan Uzun, ‘Bana müzik hayatımda gelecek vaat eden biri vardı karşımda.. Ya teklifini kabul edip iyi bir yere gelecek, ya da bu piyasadan silinecektim. Çaresizlikten evlenme teklifini kabul ettim ama daha sonra çok pişman oldum.’ sözleriyle herkesi şoke etmişti.

Aradan geçen zamanın ardından Armağan Uzun’un müziği bıraktığı İzmir Torbalı’da asansörcülük işiyle uğraştığı ortaya çıktı.

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)