Müzikonair Bülent Ersoy İçin Steril Stüdyo | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Bülent Ersoy İçin Steril Stüdyo

Tan Taşçı ve Cem Adrian'dan aldığı iki şarkıyla birlikte stüdyoya girmeye hazırlanan Bülent Ersoy için harekete geçildi. Stüdyo her gün dezenfekte edilecek.

Bülent Ersoy, yeni şarkılarını okumak için Tan Taşçı ve Cem Adrian’dan aldığı iki şarkıyla birlikte stüdyoya girmeye hazırlanıyor. Diva, bu özel kayıtlar için titizlikle çalışmalarını sürdürüyor.

Stüdyo, Bülent Ersoy’un temizlik konusundaki hassasiyetini göz önünde bulundurarak tamamen yeniden düzenlendi. Her detayın üzerine titizlikle düşünüldü ve stüdyo, Diva’nın kayıtlarını rahatça yapabilmesi için hazır hale getirildi. Ayrıca, Bülent Ersoy’un temizlik alışkanlıkları göz önüne alınarak stüdyo ve ekipmanlar, kayıtların sonuna kadar günlük dezenfekte işlemlerine tabi tutulacak.

Bu özel kayıt süreci boyunca stüdyo, dışarıdan girişlere kapatılacak ve özel bir ekip tarafından düzenli olarak temizlik malzemeleri kullanılarak steril hale getirilecek.

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)