Müzikonair Başarılı Radyocu Umut Öztürk’ün Son Kitabı Satışa Sunuldu | Müzikonair
RadyoUlusal

Başarılı Radyocu Umut Öztürk’ün Son Kitabı Satışa Sunuldu

Radyo 7’de hatırı sayılır bir dinleyici kitlesine ulaşan radyocu Umut Öztürk, bir süredir yazdığı kitaplarla da gündeme geliyor. Öztürk’ün son kitabı “Kalbin Aynası Pozitif İletişim” ise raflarda yerini aldı.

“Şimdi Umudun Zamanı” isimli kitabıyla beğeni kazanan radyocu Umut Öztürk, bugünlerde son kitabı “Kalbin Aynası Pozitif İletişim” ile gündeme geldi.  Öztürk, Martin Luther King’in “İnsanlar genellikle birbirlerinden nefret ederler, çünkü birbirlerinden korkarlar; birbirlerinden korkarlar, çünkü birbirlerini tanımazlar; birbirlerini tanımazlar, çünkü iletişim kurmazlar; iletişim kurmazlar, çünkü sınıflara ayrılmışlardır” sözüne katıldığını ve iletişimin bireysel ve toplumsal ilişkiler açısından en önemli olgu olduğunu belirtiyor.
Yıllardır yaptığı radyo programları ile hatırı sayılır bir dinleyici kitlesine ulaşan Umut Öztürk, mesleki tecrübesi ile akademik birikimini harmanlayarak iletişim kavramını tüm yönleriyle kitap kurtlarına sunuyor.

Umut Öztürk Kimdir?

Yazar Umut Öztürk 1977 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.
İktisat ve Sosyoloji alanlarındaki lisans eğitimlerini tamamladıktan sonra Psikoloji alanında yüksek lisans yapmıştır. Hali hazırda Medya ve İletişim alanında doktora eğitimi ve akademik çalışmalarına devam etmektedir. Uzun yıllar boyunca birçok sivil toplum kuruluşunda (STK) üst düzey yöneticilik görevlerinde bulunmuştur. Halen kamu kurumları ile çeşitli sivil toplum kuruluşlarında danışmanlık ve proje koordinatörlüğü görevlerini sürdürmektedir. Ayrıca Türkiye’nin birçok farklı noktasında alanında eğitimler ve seminerler düzenlemeye devam etmektedir.
22 yıldır medya sektöründe çeşitli kanallarda radyo ve televizyon programları hazırlayan Umut Öztürk bugüne kadar kaliteli, sevilen ve başarılı birçok programa imza atmıştır.

author avatar
haberalani
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)