Müzikonair Aynur Aydın: Yere Düştüğünüzde Arayabileceğiniz Bir Kişi Sanat Dünyasında Yok | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Aynur Aydın: Yere Düştüğünüzde Arayabileceğiniz Bir Kişi Sanat Dünyasında Yok

Aynur Aydın, Posta gazetesinden Ömercan Altay'ın sorularını yanıtlayarak dikkat çeken açıklamalarda bulundu. 

Aynur Aydın, Posta gazetesinden Ömercan Altay’ın sorularını yanıtlayarak dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

‘Siyah’ isimli parçasının klibine cesur olduğu yönünde gelen yorumlara cevap veren Aynur Aydın, “Klip şarkının önüne geçmedi. Eserin alt yapısıyla ilgili çok güzel iltifatlar aldık. Çok dengede gittiğini düşünüyorum” dedi.

Konfor Alanımı Terk Edip İlk Albümümü Yapmıştım

Hayatının dönüm noktası hakkında konuşan Aydın, şu cümleleri kurdu: “Ben bir insanın sadece bir tane dönüm noktası olduğunu düşünmüyorum. Bazen bir küçük soru bile insanın hayatını olumlu ya da olumsuz değiştirebiliyor. Benim dönüm noktam, yıllar yıllar önce ben daha albümü yapmadan önce hatta albümü yapıp yapmayacağımı düşünürken ve Almanya’da son derece konforlu bir hayat sürerken, bana hayatımın sonuna kadar böyle yaşamak isteyip istemediğim sorusuydu. Ben de o konfor alanımı terk edip ilk albümümü yapmıştım.”

Ben Her İnsanın Aldatıldığını ve Aldattığına İnanıyorum

“Hiç aldattın mı veya aldatıldın mı?” sorusuna yanıt veren sanatçı, dikkat çeken bir açıklamada bulundu: “Aldatma o kadar büyük bir alan. Ben her insanın aldatıldığını ve aldattığına inanıyorum. Böyle bir dönem mutlaka yaşanmıştır.”

Sanat Dünyasında Dost Diyebileceğim Kimse Yok

Aydın, “Sanat dünyasında dost diyebileceğim kimse yok.” diyerek sözlerine şunları ekledi: “Çok sevdiğim ve saygı duyduğum arkadaşlarım var. Ama dostluk çok daha derin bir şey. En kötü gününde ya da yere düştüğünüzde arayabileceğiniz bir kişi sanat dünyasında yok.”

author avatar
Yasemin Altun
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)