Müzikonair Aynur Aydın Oyuncu Mu Oluyor? | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Aynur Aydın Oyuncu Mu Oluyor?

Şarkıcı Aynur Aydın, oyunculuğa göz kırptı. Ünlü şarkıcı Aynur Aydın, ''Belki bir dizi projem olabilir. Oyunculuk dersleri almaya başladım'' dedi.

Şarkıcı Aynur Aydın, oyunculuğa göz kırptı. Ünlü şarkıcı Aynur Aydın, ”Belki bir dizi projem olabilir. Oyunculuk dersleri almaya başladım” dedi.

Aynur Aydın Bi Başka Youtube kanalında Melis Güvenç’in sorularını yanıtladı. Yeni şarkısı ‘Sor Gel’ ile şu sıralar dikkat çeken ünlü popçu, kendisine çok fazla dizi teklifi geldiğini söyledi. Ekrana çok yakıştırıldığını anlatan Aynur Aydın, “Aşırı saçma ve görmemiş bir kadını oynamak istiyorum. Ama yeteneğim var mı bilmiyorum. Varsa oyunculuğa devam ederim, yoksa kenara çekilirim” dedi.

Ünlü şarkıcı şu açıklamalarda bulundu;

”Belki bir dizi projem olabilir.  Açıkçası bende denemek istiyorum ama biraz da ürküyorum. Çünkü çok zaman ve disiplin gerektiren bir iş. Şimdi özel derslere başlayacağım. Ama bu işte yetenekli miyim emin değilim. Yaptığım işlerde çok iyi olmak istiyorum. Yoksa anlamını benim için yitiriyor. Benden daha iyi bu işi yapan insanlar varsa ben niye varım diye düşünüyorum. Eğer bu işte iyiysem yola devam, değilsem kenara çekileceğim.”

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)