Müzikonair Aynur Aydın Erotik Bulunan Klibi Hakkında Konuştu: Klişe İşler Yaparsak Başarılı Olamayız! | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Aynur Aydın Erotik Bulunan Klibi Hakkında Konuştu: Klişe İşler Yaparsak Başarılı Olamayız!

Geçtiğimiz haftalarda yayımladığı 'Bilmece' şarkısının video klibiyle sosyal medya ve magazin gündeminde çok konuşulan Aynur Aydın, klip hakkında konuştu.

Geçtiğimiz haftalarda yayımladığı ‘Bilmece’ şarkısının video klibiyle sosyal medya ve magazin gündeminde çok konuşulan Aynur Aydın, klip hakkında konuştu.

Klibindeki salıncak sahnesi ve cesur sahneler hakkında konuşan ünlü şarkıcı, konuya açıklık getirdi. Aydın, “Klişe işler yaparsak başarılı olamayız. Evet bazı sahneler için bana cesur olduğumu söylüyorlar ama ben kendimi cesur olarak görmüyorum. Benden daha cesurları var. Çoğu sahneleri de çıkarttık zaten. Annemi babamı düşünmem gerekiyordu” açıklamasını yaptı.

Öte yandan Aynur Aydın müzikal çalışmalarına bir yenisini daha eklemek için hazırlıklara başladı. Ünlü popçu, yeni bir düet çalışmasına başladığını, “Biz durmuyoruz. Projelerimiz devam ediyor. Hakan Kılınç ile yeni bir düet geliyor, heyecanlıyız” sözleriyle duyurdu.

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)