Müzikonair Aynur Aydın: Dünya Starı Çıkaramadık, Çıkaracağımızı Da Düşünmüyorum | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Aynur Aydın: Dünya Starı Çıkaramadık, Çıkaracağımızı Da Düşünmüyorum

Aynur Aydın, ''Türkiye'den dünya starı çıkaramadık, çıkaracağımızı da düşünmüyorum...''

Ünlü şarkıcı Aynur Aydın Armağan Çağlayan’ın YouTube’da yayımlanan “Normalleştiremediklerimizden Misiniz?” programının konuğu oldu. Almanya’da doğup büyüyen ünlü şarkıcı, Türkiye’ye gelişiyle ilgili, ”Biraz romantik bir düşüncem vardı, topraklarıma geri dönmek gibi… Çocukken Türk olduğum için hep ötekileştirildim. ‘Özüme dönersem daha mutlu olurum’ diye düşündüm. O zamanlar yaptığım müzik Türkiye’de çok üretilmiyordu. Aklımda burada başlayıp dünya star’ı olmak vardı” dedi.

Aynur Aydın, ”Türkiye’den dünya starı çıkaramadık. Çıkaracağımızı da düşünmüyorum. Belki marjinal bir gruptan çıkar. Alternatif müzik yapan birilerinden… Mabel Matiz gibi… Pop dünyamızda zor. Bizim her şeyimiz onların kötü versiyonu.” açıklamasıyla dikkat çekti. Aynur Aydın’ın bu sözleri bir zamanlar yakın arkadaşı olan Aleyna Tilki’yi ve dünya starı olma yolunda çalışmalar yapan Edis’i getirdi.

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)