Müzikonair Aleyna Tilki’nin Doktorundan Açıklama: Daha Güçlü Sahnelere Dönecek! | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Aleyna Tilki’nin Doktorundan Açıklama: Daha Güçlü Sahnelere Dönecek!

Onur Akay, Aleyna Tilki’nin ses teli felci olduğunu ve 6 ay gibi bir zaman diliminde bu rahatsızlığı tamamen geçmezse, tiroplasti ameliyatı olacağını iddia etmişti. İddiaların ardından Aleyna Tilki cephesinden açıklama geldi.

Bir süredir yaşadığı sağlık sorunları sebebiyle sahnelerden uzak kalan Aleyna Tilki ses tellerinde rahatsızlık yaşadığını açıklamıştı. Bunun üzerine Onur Akay, Aleyna Tilki’nin ses teli felci olduğunu ve 6 ay gibi bir zaman diliminde bu rahatsızlığı tamamen geçmezse, tiroplasti ameliyatı olacağını iddia etmişti.

Konuyla ilgili basına servis edilen haberler sonrası Aleyna Tilki’nin menajeri Özgür Aras’tan açıklama geldi. Aleyna Tilki ve doktoru İlter Denizoğlu’nun buluşmasından görüntüler yayımlayan Özgür Aras, haberlerin asılsız olduğunu söyledi. Ünlü şarkıcının doktoru tarafından yapılan açıklamada, ”Uygun bir tedavi sürecinin ardından Aleyna Tilki sahnelere dönecek” ifadelerini kullandı.

İşte o açıklama;

”Aleyna Tilki ile ses terapilerimize devam ediyoruz. Şarkı söylemek, profesyonel ses icrası iki boyutu olan bir iş. Birinci boyutu sanatsal yetenekler, müzik bilgisi vs. İkinci boyutu da spor. Sahnede bir performans gerçekleştiriyorsanız, bunun sportif kısmı da var. Örneğin profesyonel futbolcunun, dünyanın en ünlü futbolcusu da olsa, hayatı boyunca karşılaşacağı sakatlanmalar olabilir. Uygun bir tedavi ile futbolcular zaman içerisinde sahaya dönebiliyorlar. Biz de Aleyna ile tedavilerimizi gerçekleştirdikten sonra daha güçlü sahnelere döneceğiz”

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)