Müzikonair AHMET KAMİL TAŞKIN RADYO İLETİŞİM’E KONUK OLDU | Müzikonair
RadyoUlusal

AHMET KAMİL TAŞKIN RADYO İLETİŞİM’E KONUK OLDU

İstanbul Üniversitesi(İÜ) İletişim Fakültesi, 24 Mart Salı günü saat 13.00’de Radyo İletişim’de gerçekleştirilen “Kara Kutu” programın bu haftaki konuğu başarılı radyo programcısı Ahmet Kamil Taşkın oldu.

İÜ İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nilüfer Sezer tarafından makamında karşılanan Kamil Taşkın fakülte hakkında Prof. Dr. Sezer’den bilgiler aldı.

Süper Fm’de 2010 yılından bu yana başarılı programlar yapan Kamil Taşkın, bunun yanında karnaval.com radyosu olan “Retroturk”te hafta içi her gün modası geçmeyen sesleri dinleyiciyle paylaşıyor. Best FM’de program sunan ve aynı zamanda Radyo İletişim’in programcısı Tuğçe Açıkgöz’ün sunduğu “Kara Kutu” programında Kamil Taşkın, radyoculuğa nasıl ve ne zaman başladığını, yaptığı programların içeriklerinden bahsetti. Ve ileriye dönük yapmak istediklerini anlattı.

DSC_00043-500x332

author avatar
MüzikOnair
Müzik Onair Genel Editörü // e-mail : [email protected] onair352013
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)